Baskı Nakış Üretimi

“Baskı nakış süreçlerinde kullandığımız kimyasallar ve materyaller ürünlerin kullanım ömründe en iyi dayanıklılığı sürdürmek için dikkatle seçilir.”

Konfeksiyon üretimine modaya uygunluk değeri eklemek moda işi için bir zorunluluktur. Akku Tekstil, pano ve dijital baskı, nakış ve arma gibi geniş çeşitliliğe sahip işleme teknikleri ve tasarımları ile sürece değer katar.


Bunun bütün başlıca pazarlarda giderek artan bir kaygı olduğu bilinci ile kullanılan kimyasallar imalatları, kullanımları veya elden çıkarılmaları sırasında ne sağlık ne de çevresel riske sahip değildirler.


Müşterilerimiz aynı zamanda bizim iyi donanımlı ve deneyimli ortak şirketlerimiz yolu ile sağladığımız en güncel yıkama ve boyama tekniklerinden de faydalanırlar. Akku Tekstil kalite sürekliliği garantisi hem dokuma hem de örme kıyafetler için sürdürülmektedir.

Kendi bünyemizde baskı ve işleme tesislerine sahip olmak, ürün geliştirme aşamasından başlamak üzere müşterilere daha hızlı yanıt verme olanağı sunar.


Her türlü baskı veya işlemelerin istikrarlı bir şekilde yüksek kalitede olacağını ve en güncel ürün güvenliği standartları ile üretildiklerini bilmenin rahatlığı ile tam bir koleksiyon günler içerisinde sonuçlandırılabilir.

Translate »