kurumsal

Firmamız 2003 Çocuk giyim sektöründe, örme kumaş ağırlıklı ürünler üretmek amacıyla kurulmuş,özellikle aşağıdaki Ürün gruplarında uzmanlaşmıştır:

 • Kız ve Erkek Tişört
 • Kız ve Erkek badi
 • Kız ve Erkek Sweat
 • 2 li Takımlar
 • 3 lü Taımlar
 • Elbise

  Firmamız 2003 yılında İstanbul'un gözde tekstil merkezi olan Zeytinburnu semtinde 16 yıllık imalat tecrübesini Akkuzu,Maccaboy,Fanatikamigo,Mini Çitlenbik markalarıyla güçlü bir firmaya dönüştürdü.

  Malatya'da 3500m2 İzmit ve İstanbul 4000 m2 imalat alanı Adıyamandan 5000m2 fabrikasıyla imalata iplik alımlarıyla başlayıp dokuma ve boya işlemlerini anlaşmalı olduğu firmalarla yapmakda kumaşdan ürene Model,Tasarım,Kesim,Baskı,Nakış,Ütü,Paket ve ürünün geçmekte olduğu bütün aşamaları kendi bünyesinde
  yapmaktadır.

  16 yıllık tecrübesi ve 2003 yılından beri devam eden sağlam yapısıyla 30 yıllık bir firma olan Akku Tekstil alın teriyle imal ettiği ürünleri bir çok ülkeyle beraber Türkiye'nin her köşesine satmaya devam etmektedir.

  İlkesi güvenilir ticaret olan firmamız hitap ettiği toptancı ve perakendeci müşterilerine kalite ürün ve uygun fiyat garantisi vermektedir.

  Akku Tekstil, 93/42/EEC Avrupa Birliği Sağlık Direktifine göre verilen CE ve ISO 13485:2003 sertifikalarına sahiptir.

 • ”Akku Kids,Maccaboys,Miniçitlenbik ©” şirketimizin tescilli markasıdır.

  Firmamız İtalya, Hollanda, Almanya, Polonya, Belçika, İsveç, Romanya, Bulgaristan,Yunanistan, İran, Gürcistan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir, Fas, Tunus, Nijerya, Katar gibi ülkelerle Distiribütörleri aracılığı ile çalışmakta,ve Dünyanın en büyük tekstil fuarlarına katılmaktadır.

  Misyonumuz
  Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.'Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''.İlkesiyle Akku Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir.
  Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Akku Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir.
  Gelecek yıllarda daha büyük daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Akku Tekstil için çalışmaktayız.
  Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak,her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız.
  Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

  Vizyonumuz

  Kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetler ile birleştirerek uygun fiyat garantisi ile sizlere ulaştırarak; yurtiçi ve yurtdışında saygınlığı olan bir şirket olmaktır.

Translate »