Hakkımızda

  Misyonumuz

  Kalite'nin sadece lüks olmadığı düşüncesiyle, herkesin sahip olabileceği şekilde uygun fiyatlar ile üretmek.

  Firmamız 2003 yılında Çocuk giyim sektöründe İstanbul'un gözde tekstil merkezi olan Zeytinburnu semtinde örme kumaş ağırlıklı ürünler üretmek amacıyla kurulmuştur.Yılların vermiş olduğu imalat tecrübesini Akku, Akkuzu, Maccaboy, Fanatikamigo, Miniçitlenbik markalarıyla güçlü bir firmaya dönüştürdü.

  Malatya'da 3500m2 İzmit'de 4000 m2 , İstanbul'da 4000m2 Adıyaman'da 5000m2 imalat alanı fabrikasıyla model,tasarım,kesim,baskı,nakış,ütü paket,ve ürünün geçmekte olduğu bütün aşamaları kendi bünyesinde imal etmektedir.

  2003 yılından itibaren imalat tecrübesiye ve sağlam yapısıyla 30 yıllık bir firma olan Akku Tekstil 1 yaştan 16 yaşa kadar ürettiği ürünleri bir çok ülke ile beraber Türkiye'nin her köşesine satmaya devam etmektedir. İlkesi güvenilir ticaret olan firmamız hitap ettiği toptancı ve perakendeci müşterilerine kalite ürün ve uygun fiyat garantisi vermektedir.
  Vizyonumuz

  Kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetler ile birleştirerek uygun fiyat garantisi ile sizlere ulaştırarak; yurtiçi ve yurtdışında saygınlığı olan bir şirket olmaktır.

Translate »